شمال کجا بریم؟
2

بهترین هتل های شمال

بهترین هتل های شمال
بازدید 851

در هر زمان که حرف از سفر و مسافرت در بین ایرانیان به میان می آید اولین و تنها گزینه به نظر مردم شمال و جاذبه های گردشگری طبیعی و ساحلی شمال است. البته بیهوده هم نیست زیرا شمال با طبیعت بکر و زیبای خود و خاطرات خوشی که در ذهن هر فرد بوجود آورده است از محبوبیت و طرفداران زیادی برخوردار است.

بنا به تجربه شخصی ام در سفر به جاذبه های گردشگری و تفریحی شمال موردی که به آن پی بردم این بود کهاگر تصمیم به سفر به نه همه بلکه بهترین جاذبه های گردشگری شمال را هم داشته باشید راه طولانی در پیش دارید زیرا آن قدر بهترین جاذبه ها و تفریحات گردشگری این مناطق از تعداد بسیار بالایی برخوردار هستند که انتخاب را برای هر مسافری سخت می کنند.

اما بعد از انتخاب جاذبه گردشگری و شهر مورد نظر اولین و مهم ترین مسئله پیش رو مسئله اقامت در شهر مورد نظر است که مسافران و گردشگران را حسابی گیج می کند.

از مهم ترین تصمیمات  و مسائل پیش رو در هنگام سفر پیدا کردن و انتخاب محلی برای اقامت در شهری است که قصد سفر به آنرا دارید. به نظر می ‌رسد که هیچ‌ نظر یکسان و مشترکی درباره بهترین هتل برای اقامت وجود نداشته باشد.

چرا که هرکس بر اساس سلیقه و اولویت‌ های خود هتلی را انتخاب می ‌کند و تجربه‌ های متفاوتی را در آن خواهد داشت. با این حال یکی از بهترین راهنماهای انتخاب بهترین هتل در شمال، تعداد ستاره‌ های آن است. در تمام دنیا، هتل ‌ها بر اساس خدمات و امکاناتی که به مهمانان خود ارائه می‌دهند از یک تا 5 ستاره رتبه‌ بندی می‌شوند.

پس اگر معیار شما برای انتخاب هتل علاوه بر لوکس بودن ارائه امکانات تفریحی و خدمات مختلف برای اقامت خوب و بیادماندنی شماست ما در شمال بریم قصد داریم به معرفی بهترین  و ستاره دار ترین هتل های استان های مختلف شمال کشور بپردازیم.

بهترین هتل های استان های شمالی کشور

بهترین هتل های گیلان

جنگل های سرسبز و آب وهوای بکر شمال و استان گیلان هر گردشگر و مسافری را با هر سلیقه به خود جذب و راضی می کند.

اگر شما هم مثل من خوره و عشق سفر به طبیعت را دارید و این راه را برای جدایی از هیاهوی و مشغله شهر ها انجام می دهید تبریک می گویم بهترین راه را انتخاب کردید. دوری از شلوغی و استرس شهری و کسب آرامش از طبیعت و هوای بکر جنگل ها شیوه ای بی نظیر برای افزایش آرامش روان و بهترین راه برای لذت بردن از زمان و لحظاتی است که شاید به بطالت سپری شوند.

مناطق شمالی کشور که به دلیل دارا بودن گستره وسیعی از جنگل ها و طبیعت کشور به طلای سبز معروف است که همین ویژگی پربار بودن مناطق طبیعی و آب و هوای بکر جایگاه ویژه ای در ذهن مسافران دارد.

اینکه می خواهید در سفرتان به گیلان از هتل های با کیفیت و ستاره دار که از رضایت بالایی برخوردار است اقامت کنید این استان از هتل های بسیاری برخودار است که در هر زمانی از از بسیاری از میهمانان و مسافران پذیرایی می کند که در ادامه آنها را نام می بریم.

هتل های پنج ستاره: کادوس، ستاره دریا، معین

هتل های چهار ستاره: راتینس، پدیدار خزر، ارشیا رودسر، ابریشمی، شبستان، پوریا، دهدار، بهشت تالاب، اسپیناس، پارلا، سفید کنار، دنیز و…

هتل های سه ستاره: دریا آستارا، استاتیس، تتیس، ابوالفضل، نگین استیل، سفیر و…

بهترین هتل های استان گیلان

 بهترین هتل های مازندران

اگر شما هم مثل من خوره و عشق سفر به طبیعت را دارید و این راه را برای جدایی از هیاهوی و مشغله شهر ها انجام می دهید تبریک می گویم بهترین راه را انتخاب کردید.

دوری از شلوغی و استرس شهری و کسب آرامش از طبیعت و هوای بکر جنگل ها شیوه ای بی نظیر برای افزایش آرامش روان و بهترین راه برای لذت بردن از زمان و لحظاتی است که شاید به بطالت سپری شوند.

مازندران که به طلای سبز معروف است با داشتن گستره وسیعی از جنگل ها و مراتع سبز شمال کشور خود را به بهترین شکل در ذهن کسانی خوره سفر دارند جای کرده است خالی از لطف هم نیست اگر بگوئیم ارزشمند هم هست زیرا هر ساله خیل عظیمی افراد تنها سه روز، سه روز تعطیل را دنبال می کنند تا راهی سفر به استان مازندران و جاده زیبای چالوس شوند. اگر هم این تعطیلات در فصل بهار باشد نور علی نور می شود.

شهر مازندران نیز مانند سایر شهر های شمالی کشور از هتل های باکیفیت و ستاره دار با تعداد بالایی برخوردار است که می توان آنها را جزو بهترین هتل های مازندران محسوب کرد که در بین مسافران از طرفداران زیادی برخوردار است.

هتل های پنج ستاره: پارسیان آزادی خزر، مروارید خزر، آراز، ونوس پلاس

هتل های چهار ستاره: پارسیان آزادی رامسر، جنگلی سالار ده، نارنجستان، بام سبز، ساحلی صدف، چالدره، بادله، میزبان، نوید و…

هتل های سه ستاره: کوروش، اشک، پارسیان، صدف، شهر، کوشان، لیان و…

بهترین هتل های استان مازندران

بهترین هتل های گلستان

در پهنه سواحل دریای خزر گسترده شده و با داشتن آب و هوای بکر و زیبا از جنگل ها و طبیعن روح نوازی برخوردار است که همین ویژگی این استان و جاذبه های طبیعی آنرا رقیبی برای جاذبه های گردشگری استان مازندران و گیلان کرده است.

سرسبزی ها و جاذبه های آبی متعدد مانند آبشار ها و چشمه ها و رودها از بهترین جاذبه هایی هستند که هر مسافر و گردشگری لذت بردن و ساخت خاطرات خوش در آنها را می خواهد و همه این جاذبه ها در استان گلستان برای طبیعت دوستان فراهم شده است.

 

اما اگر بدنبال دیدن کردن از آثار تاریخی هستید و می خواهید تاریخ گذشتگان و آثار تاریخی آنها را مشاهده کنید نگران نباشید استان گلستان بیشترین و جذاب ترین آثار و بناهای تاریخی را نیز برای علاقه مندان گرد هم آورده است.

جاذبه های طبیعی استان گلستان هر گردشگر و مسافری را با هر سلیقه ای جذب و مبهوت خود می کند زیرا با قرارگیری در دامنه سواحل دریای خزر آب و هوا بهترین و خوش آب و هوا ترین جنگل ها را بوجود آورده که دست نخورده باقی مانده اند.

در استان گلستان هتل های ستاره دار بسیاری هستند که در جلب رضایت میهمانان و مسافران به بهترین نحو عمل کرده اند که در ادامه آنها را نام می بریم.

هتل های چهار ستاره: آذین گرگان، شهاب ناهارخوران، قصر بوتانیک، پارتیا

هتل های سه ستاره: عجم، آکان، بهمن، جهانگردی ناهار خوران، بهشت هیرکان، نگارستان، کانیار و…

بهترین هتل های استان گلستان

مطالب مرتبط:

هتل های شمال در ایام کرونا چه وضعیتی داشتند؟

کلام آخر

ما در این مطلب قصد براین داشتیم با ارائه لیستی از بهترین هتل های استان های شمالی کشور، امکان صرفه جویی در زمان یافتن هتل مد نظر، مقایسه هتل ها از نظر معیار های خودتان و دانستن راهنمایی کامل در سفر برای اقامت تان بهترین سفر و بهترین تجربه اقامت در جزیره کیش را برای شما به ارمغان بیاوریم.

توصیه ما برای شما این است که با انتخاب بهترین هتل براساس معیار های خودتان و براساس قیمت مد نظرتان بهترین تجربه را برای خود و خانوادتان بوجود بیاورید اما مسئله مهم این است که شما سفری خوبی را تجربه کنید.

سوالات رایج در مورد بهترین هتل های شمال

بهترین هتل های استان های شمالی کشور کدامند؟

بهترین هتل ها را در تمام دنیا بر اساس رتبه و ستاره دهی به آنها مشخص می کنند که در مطلب بالا تمامی هتل هایی که رتبه دهی شده بودند را نام بردیم.

بهترین هتل های استان مازندران کدامند؟

هتل های پارسیان آزادی خزر، مروارید خزر، پارسیان آزادی رامسر، جنگلی سالار ده، نارنجستان، بام سبز از بهترین هتل های استان مازندران برای اقامتی دلپذیر هستند.

بهترین هتل های استان گیلان کدامند؟

هتل های کادوس، ستاره دریا، معین، راتینس، پدیدار خزر، ارشیا رودسر، ابریشمی، شبستان، پوریا، دریا آستارا، استاتیس، تتیس از بهترین هتل های استان گیلان برای اقامتی دنج در کنار خانواده هستند.

بهترین هتل های استان گلستان کدامند؟

هتل های آذین گرگان، شهاب ناهارخوران، قصر بوتانیک، پارتیا، عجم، آکان، بهمن، جهانگردی ناهار خوران، بهشت هیرکان از بهترین هتل های استان گلستان برای ایجاد بهترین خاطرات در سفر به استان گلستان هستند.

کدام استان های شمالی دارای هتل های پنج ستاره هستند؟

استان های گیلان و مازندران با دارا بودن هتل های پنج ستاره متعدد از بسیاری از میهمانان و مسافران در هر زمانی از سال پذیرایی می کنند.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین هتل های استان های شمالی کشور کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “بهترین هتل ها را در تمام دنیا بر اساس رتبه و ستاره دهی به آنها مشخص می کنند که در مطلب بالا تمامی هتل هایی که رتبه دهی شده بودند را نام بردیم.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین هتل های استان مازندران کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هتل های پارسیان آزادی خزر، مروارید خزر، پارسیان آزادی رامسر، جنگلی سالار ده، نارنجستان، بام سبز از بهترین هتل های استان مازندران برای اقامتی دلپذیر هستند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین هتل های استان گیلان کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هتل های کادوس، ستاره دریا، معین، راتینس، پدیدار خزر، ارشیا رودسر، ابریشمی، شبستان، پوریا، دریا آستارا، استاتیس، تتیس از بهترین هتل های استان گیلان برای اقامتی دنج در کنار خانواده هستند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین هتل های استان گلستان کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هتل های آذین گرگان، شهاب ناهارخوران، قصر بوتانیک، پارتیا، عجم، آکان، بهمن، جهانگردی ناهار خوران، بهشت هیرکان از بهترین هتل های استان گلستان برای ایجاد بهترین خاطرات در سفر به استان گلستان هستند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “کدام استان های شمالی دارای هتل های پنج ستاره هستند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “استان های گیلان و مازندران با دارا بودن هتل های پنج ستاره متعدد از بسیاری از میهمانان و مسافران در هر زمانی از سال پذیرایی می کنند.”
}
}]
}

درباره “بهترین هتل های شمال” بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. عبدالحسین عسگری گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 2. حمیدرضا یوسفی گفت:

  شما پیج اینستا هم دارین؟