شمال کجا بریم؟
2

بهترین رستوران های شمال

بهترین رستوران های شمال
بازدید 2478

شمال با دارا بودن بیشترین مناطق جنگلی در ایران بیشترین مسافر را در میان قطب های گردشگری ایران است. این منطقه به نوعی ریه تنفسی ایران بشمار میرود و این ویژگی جذاب و دلپذیر باعث ایجاد بسیاری از مناظر دیدنی شده است که خانواده های زیادی را ترغیب به مسافرت به این منطقه خوش آب و هوا می کند اما هر مسافری قبل از راهی شدن باید فکری بعضی از مسائل را بکند. در ادامه با شمال بریم هراه باشید تا پیشنهاداتی از بهترین رستوران های شمال ارائه کنیم.

یکی از این مسائل غذا و خورد و خوراک سفر است. بسیاری از ایرانیان سفر را با جوجه کباب و سیخ هایش به خاطر دارند. لذتی که هر شهروند ایرانی چه اهل سفر باشد چه نه حداقل یکبار تجربه اش کرده است. اما بعضی ها مثل من لذت بردن از منظره ها و سکوت جنگل را به کار کردن و اماده کردن غذا ترجیح می دهند.

در این صورت بهترین پیشنهادی که پیش روی شماست رستوران های هر شهری است که غذا های محلی ان منطقه را سرو می کنند. مازندران و خطه سبز شمال نیز از این قضیه مستثنی نیست. اما مسئله اینجاست که سوالاتی مانند چه رستوران هایی در مازندران بهترین هستند؟ چه رستوران هایی در جلب رضایت مشتری بهتر عمل کرده اند؟ چه رستوران هایی به مناظر گردشگری مازندران نزدیک هستند؟ وغذا های چه رستوران هایی از همه خوشمزه تر است؟ و… برای ما در انتخاب رستوران دردسر آفرین هستند.

ما در ادامه پیشنهاداتی از بهترین رستوران های شمال ارائه می کنیم که شامل نکاتی از بهترین گزینه های رستوران های محلی مازندران، فراهم اوردن امکان انتخاب رستوران های مازندران در شهر های مختلف و ارائه اسامی بهترین رستوران های هر شهر مازندران می شود.

شما با مطالعه این مطلب لیستی مطمئن برای صرف زمان کم در یافتن رستوران و یافتن بهترین محیط های خانوادگی برای لذت بردن در کنار صرف غذا بدست می آورید.

بهترین و معروف ترین رستوران های شمال

رستوران امیر شاهان شاندیز

رستورانی لوکس و دارای چهار سالن مجزا تا دیگر به این آسانی نگران پیدا نکردن میز خالی نباشید. فضای باز جلوی رستوران مخصوص پارک وسایل نقلیه شماست. اگر به این رستوران مراجعه کنید، حتما شیشلیک آن را امتحان کنید. در ضمن فضای بالا پشت‌بام رستوران شاندیز رویان واقعا زیبا بوده و می‌توانید یک غروب دل‌چسب را از این منظره تجربه کنید.

این رستوران در ۵ کیلومتری محور رویان به سی‌سنگان قرار دارد. پس اگر عازم جنگل سی‌سنگان یا شهر دلباز رویان هستید، حتما از این رستوران و منظره دلچسب آن لذت ببرید.

آدرس: مازندران، ۵کیلومتری محور رویان به سیسنگان

رستوران کشتی رامسر

شهر رامسر نیز دارای تعداد زیادی از رستوران های زیبا و دلچلسبی است که غذا خوردن در انها خالی از لطف نیست. رستورانی که تمامی جنبه های سرگرمی را در کنار لذت بردن از غذا فراهم می آورد. ظاهر این رستوران به شکل کشتی طزاحی شده است و از غذا های لذت بخش بسیاری برخوردار بوده و همیشه رضایت مشتریان را جلب کرده است.

آدرس: مازندران، رامسر، دریا پشته نرسیده به تلکابین

اکبر جوجه رامسر

از بهترین رستوران هایی که در بین شهروندان و مسافران رامسر از شهرت و رضایت بالایی برخوردار است همین رستوران اکبر جوجه رامسر است.

اکبر جوجه برخلاف اسم این رستوران بیشتر غذا های سنتی رامسر و شمال کشور را سرو می کنند اما این باعث نمی شود که قید کباب ها و جوجه کبب های ترش و خوشمزه این رستوران را بزنیم.

آدرس: مازندران، رامسر، خیابان امام خمینی

رستوران شمال

رستوران حسن رشتی نوشهر

اشتباه نکنید! درست است که اسم این رستوران من و شما را یاد رشت و استان گیلان میاندازد اما این رستوران در شهر رستوران نوشهر مازندران به ارائه خدمات می پردازد. رستوران حسن رشتی از قدیمی ترین رستوران های مازندرات است که از همان ابتدا ماهی های شکم پر سرو شده شهرت همگانی دارد پس حتما در مسیر سفر خود از غذاهای سنتی بویژه غذاهای دریایی این رستوران میل کنید.

آدرس: نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، روبروی ترمینال فجر

رستوران خاور خانم

از قدیمی ترین رستوران های رامسر و به نوعی باعث افزایش رستوران های رامسر و معروفیت آنها وجود رستوران خاور خانم در زامسر است. به گونه ای که از هرکسی ساکن رامسر است آدرس یک رستوران را بپرسید حتماً در نام اشاره کرده نام رستوران خاور خانم نیز به گوش می خورد.

نام این رستوران به دلیل سرآشپز و صاحب این رستوران بودن خاور خانم نامگذاری شده است که در طول دهه های قبل خاور خانم به همراه اعضای خانواده وظیفه پخت تک تک غذا های این رستوران را برعهده داشته است و همین باعث معروفیت در بین اهالی و مسافران شده است.

البته گفتنی است که طعم لذیذ و خوشمزه غذا های این رستوران بار اصلی معروفیت را بر دوش کشیده است و تا بحال به گفته مسافران و مشتریان هی چ کسی ناراضی از این رستوران خارج نشده است.

توصیه می کنیم از چشم انداز خاص و زیبای این رستوران در عین خوردن غذا های لذیذ بهره مند شوید.

آدرس: 22 کیلومتری جاده رامسر، روستای سرولات

رستوران ملل رامسر

رستوران ملل یکی از بهترین رستوران های رامسر بوده که به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فردی نظیر چشم‌انداز ساحلی، هوای پاک، محیط آرام، غذای دریایی لذیذ و سالم دارای مخاطبان بسیاری است.

این رستوران، فضای بسیار زیبا و آرامی داشته و در آن می توان بهترین مزه غذاهای دریایی و انواع ماهی را چشید.

آدرس: خیابان شهید مطهری، رستوران ملل

رستوران شمال

رستوران بین المللی پارسیان

اگر در هتل بین المللی پارسیان اقامت کرده اید به بهترین مکان در رامسر برای صرف غذا های عالی با محیطی استثنائی رفته اید.

این مجموعه هتل پارسیان در جای جای ایران دارای هتل های بین المللی با کیفیت عالی و رضایتمندی فوق العاده از سوی مسافران و گردشگران است که یکی دیگر از بهترین هتل ها و رستوران های خود را در رامسر داراست که بهترین و لذیذ ترین غذا های متنوع را در این رتوران می توانید میل کنید.

آدرس: مازندران، رامیر، خیابان شهید رجایی، هتل بین المللی پارسیان

رستوران نیلوفر آبی انزلی

مسافری نیست که به انزلی سفر کند و قید دیدن کردن از بندر انزلی را بزند. این بندر زبا و خوش آب وهوا هر ساله گردشگران ومسافران بسیاری را به خود جذب می کند.

نگران غذا و صرف نهار در این بندر و جاذبه گردشگری نباشید چرا که رستوران نیلوفر آبی در میان آب های این تالاب به پذیرائی از مسافران و گردشگران می پردازد.

از ویژگی های بارز این رستوران می توان به کیفیت عالی غذا و محیط دنج و صمیمی با چشم اندازی زیبا رو به آب و قیمت های مناسب نسبت به کیفیت خوب امکانات اشاره کرد که رضایت هر سلیقه و ذائقه ای را به خود جذب می کند.

در دیدار از این رستوران حتماً منوی غذا های دریایی و ماهی های به خصوص این رستوران را امتحان کنید.

آدرس: انزلی، روبه‌ روی دادگستری، خیابان استادیوم

رستوران زیتون رودبار

در بین تمام ایرانیان زیتون شهر رودبار از شهرت بسیار بالائی برخوردار است به گونه ای در این شهر رستورانی لاکچری و مدرن با نام زیتون از محبوبیت بالایی در بین مسافران و اهالی رودبار بهره مند است به گونه ای لاکچری ترین رستوران رودبار رستوران زیتون محسوب می شود.

اگر بدتبال رستورانی هستید که تمامی ویژگی های یک مهمان نواز عالی را داشته باشد رستوران زیتون با ارائه غذاهای غالی و محیطی دنج  برای شماست.

آدرس: رودبار، ابتدای جاده رودبار به رشت

رستوران شمال

رستوران رزاقی

از رستوران های لوکس و لاکچری پیشنهادی اهالی گیلان حتماً رستوران رزاقی است که از معروف ترین و پر مراجع ترین رستوران های گیلان بشمار میرود که در رضایتمندی و جلب مشتریان بسیاری خوب عمل کرده است.

در رستوران رزاقی پیش روی شما منوی متنوعی از غذا های محلی و ایرانی لذیذ با قیمت متوسط به بالا قرار دارد تا هر ذائقه و سلیقه ای راضی از این رستوران خارج شود.

علاوه بر غذا های سنتی و ایرانی در منوی رستوران رزاقی منوئی از غذا های فرنگی موجود است که می توانید از طعم خوشمزه انها نیز بهره مند شوید. به طور کلی تلاش رستوران رزاقی با ارئه غذا های باکیفیت خوب با مود اولیه مورغوب در کنار محیط شیک و دلنشین فراهم کردن لحظاتی خاص برای مشتریان است.

آدرس: رشت، خیابان گلسار، بلوار سمیه، نبش خیابان ۱۲۳

بیشتر بخوانید: 1- معروف ترین رستوران های رامسر

2- لاکچری ترین رستوران های رامسر

3- معروف ترین رستوران های سنتی گیلان

4- رستوران های لاکچری گیلان

کلام آخر

در کلام آخر این رابگویم که سفر شمال بدون خوردن غذا های لذیذ شمالی لذتی به جز دیدن طبیعت شمال را ندارد اما برای امتحان کردن طعم غذا های خوشمزه بهترین رستوران های شمال با کیفیت را برای شما فراهم کردیم تا بهترین خاطرات را از سفر به شمال و غذاهای این منطقه به خاطر داشته باشید.

رستوران های زیبا با کیفیت غذای عالی شمال تمامی ندارند و اینها رستوران های محبوب بودند که در بین اهالی و گردشگران بسیاری معروف بودند و ازمراجعان بسیاری در هر زمانی از سال برخوردار هستند پس بهترین گزینه برای چشیدن طعم غذا های شمالی و سنتی در فضایی زیبا و دنج در این منطقه این رستوران های بودند که نام بردیم.

سوالات رایج در مورد بهترین رستوران های شمال

بهترین رستوران های شمال کدامند؟

در لیست بالا که نام بردیم تمامی رستوران های از کیفیت و فضای خوبی برخوردار هستند.

معروف ترین رستوران های شمال کدامند؟

رستوران های کشتی رامسر، اکبر جوجه و نیلوفر آبی  از جمله معروف ترین رستوران های شمال بشمار می روند.

رستوران های با چشم انداز زیبا کدامند؟

رستوران خاور خانم و رستوران ملل رامسر از بهترین رستوران هایی هستند که می خواهید در کنار صرف غذا از چشم انداز منطقه لذت ببرید.

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “بهترین رستوران های شمال کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “در لیست بالا که نام بردیم تمامی رستوران های از کیفیت و فضای خوبی برخوردار هستند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “معروف ترین رستوران های شمال کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “رستوران های کشتی رامسر، اکبر جوجه و نیلوفر آبی  از جمله معروف ترین رستوران های شمال بشمار می روند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “رستوران های با چشم انداز زیبا کدامند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “رستوران خاور خانم و رستوران ملل رامسر از بهترین رستوران هایی هستند که می خواهید در کنار صرف غذا از چشم انداز منطقه لذت ببرید.”
}
}]
}

درباره “بهترین رستوران های شمال” بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. هادی موسوی گفت:

  مرسی

 2. حسین حاجتی گفت:

  این عکس عکس رستوران گردان هتل اسمانه