شمال کجا بریم؟
0

برای سفر شمال چی بپوشم؟

بازدید 488

قطعا شمال بهترین گزینه برای گذراندن اوقات فراغت و ایام تعطیلات است که معمولا هیچ یک از ایرانیان و توریست هایی که به ایران سفر کرده اند از شمال غافل نمی مانند. یکی از دغدغه هایی که افراد قبل از سفر دارند می تواند این باشد که در آن سفر از چه پوشش و لباسی استفاده کنند. وب سایت شمال بریم به علاوه تمام اطلاعاتی که در مورد شمال می دهد، به فکر مسافرانی که قرار است به شمال ایران سفر کنند، نیز هست. به همین دلیل این مقاله را برای افرادی که دغدغه لباس دارند فراهم آورده تا مشاهده آسودگی خاطر کاربران خود شود. پوشش و لباس همیشه بستگی به موقعیت و آب و هوا دارد که در ادامه این وبلاگ به پوشش در موقعیت های مختلف آب و هوایی شما را برای داشتن سفری خوب همراهی می کند.

لباس مناسب برای سفر به شمال در فصل بهار

شمال ایران دارای آب و هوای متنوعی است بخصوص در فصل بهار، که از طرفی ابر های بهاری بوی باران خود را به رخ می کشند و از طرفی، خورشید تابان که نور و گرمای خود را به نمایش می گذارد و از ترکیب این نا هماهنگی ها رنگین کمانی زیبا در بیشتر اوقات، آسمان شمال ایران را زیباتر جلوه می دهد. برای سفر به شمال اول از همه بسته به استایل شخصی خودتان نیاز است از یک چمدان یا ساک اسپرت کمک بگیرید. به دلیل ضخیم نبودن لباس ها برای این فصل از سال، قرار نیست که هر لباس، جای بسیار زیادی از چمدان را بگیرد.

 

لباس مسافرت به شمال در فصل بهار برای خانم ها:

استفاده از روسری های مناسب و شال های نازک و پهن، یا حتی کلاه های اسپرت، انتخاب مناسبی برای رفتن به سفر شمال است. پوشش سر و موها یکی از وظایف مهم و ضروری بانوان است که ما استفاده از شال های نخی، حریر و یا ابریشم را پیشنهاد می کنیم که هم با سبک بودن باعث راحتی می شود و هم برای فصل بهار و آب و هوایش مناسب بوده است. مانتو های گشاد و بلند و نخی نمونه ای از لباس هایی است که بانوان با پوشیدن آن می توانند به راحتی از سفر خود لذت ببرند، پس پیشنهاد سایت ما برای خانم هایی که در این فصل به فکر رفتن به شمال هستند این است که حتما در استایل خود از پیراهن های بلند یا مانتو های اسپرت راحتی استفاده کنند. دامن شلواری ها، شلوار های مام استایل و بگ بهترین گزینه برای پوشیدن با مانتو های اسپرت و اور سایز است که استایل شما را کامل کرده و هم چنین هارمونی زیبای این تیپ باعث می شود تا شما خانمی کاملا شیک و مدرن به نظر برسید. فراموش نشود که، استفاده از رنگ های شاد در ترکیب پوششتان در عکس های یادگاری سفرتان باعث روح دادن به منظره و شاداب نشان دادن مکان می شود. به این نکته نیز توجه شود که به همراه داشتن بارانی های کلاه دار برای تمامی افراد که در فصل بهار به شمال سفر می کنند ضروری است. به دلیل مشخص نبودن آب و هوا شمال در فصل بهار، بهتر است هم از صندل های راحتی، کفش های اسپرت کتونی و هم از نیم بوت های بهاری استفاده کرد.

 

لباس مسافرت به شمال در فصل بهار برای آقایان:

بهترین استایل های مسافرتی، استایل اسپرت است، هم برای آقایان و هم برای بانوان، سویشرت و هودی های اسپرت، علاوه بر این که فضای کمتری نسبت به پالتو ها اشغال می کند، باعث می شود تا در شب های شمال که هوای خنک تری نسبت به روز های شمال دارد و هم چنین صبحگاه هایی که به یک دفعه دگرگون می شوند، با هودی یا سویشرت ها در برابر تغییرات هوایی و سردی هوا، در امان باشید. برداشتن تیشرت های آستین بلند هوشمندانه ترین انتخاب است و هر مسافر می تواند از آن در استایل خود استفاده کند. داشتن یک یا چند زیر پوش آستین کوتاه در چمدان بهترین کاری است که یک آقا یا خانم می تواند انجام دهد زیرا با مشخص نبودن آب و هوای بهاری شمال بهتر است از زیر سویشرت حتما از زیر پوش استفاده کرد تا در هنگام گرم شدن هوا، سویشرت را در آورد و با زیر پوش آستین کوتاه به گردش خود ادامه داد. داشتن بارانی به همراه خود بسیار مناسب است و در موقعیتی که به یک باره و به طور ناگهانی باران آمد می توان از آن استفاده کرد. شلوار های جین و یا ست های اسپرت راحتی برای آقایان بسیار مناسب است ولی از شرتک ها و مایو ها غافل نمانید که در آب و هوای گرم شمال تنها چیزی که بسیار لذت بخش است شنا در دریا است.

 لباس های تابستانی برای سفر به شمال

تابستان شمال بسیار جذاب و دیدنی است، بخصوص با آب و هوای تازه ای که درختان پر بار و بلند شمال برایمان ایجاد می کنند. به طور کلی اگر بخواهید در فصل تابستان به شمال ایران سفر کنید بهتر است در چمدان های خود از آیتم های اسپرت و راحتی استفاده کنید تا در این مسافرت بدن شما آسوده و راحت باشد و دلیلی برای بهتر و خاطر ساز بودن سفرتان شود. انتخاب شلوار جین هم برای خانم ها و هم برای آقایان بهترین گزینه است، بهترین استایل های اسپرت با شلوار های جین ممکن بوده که، معمولا هم انتخاب بسیاری از افراد خواهد بود، تنها چیزی که نباید از یاد آقایان برود این است که شرتک ها و مایو های خود را بردارند. شال و روسری های نازک برای خانم ها و کلاه های اسپرت برا آقایان یکی از واجبات چمدان سفر برای شمال است. پیراهن های بلند ساحلی و تیشرت های نازک رنگ روشن آیتم خاصی برای ست کردن لباس های تابستانی بوده و کمتر کسی هم می تواند ای آیتم را از یاد ببرد. در انتخاب کفش پیشنهاد ما هم بری خانم ها و هم برای آقایان صندل های زیبای تابستانی است.

 

لباس های مناسب در فصل پاییز برای سفر به شمال

با گرم تر شدن هوا و پایین آمدن دمای هوا، لباس های داخل چمدان ما نیز برای مسافرت حجم بیشتری را می گیرند. در پاییز بهتر است حتما از بارانی استفاده شود، هم می دانیم که پاییز است و هوای بارانی اش. داشتن کلاه های ضخیم حتما به درد فردی که در این فصل به شمال می رود می خورد. داشتن بارانی و پالتو های مناسب فصل پاییز، نیاز همیشگی برای پوشش در این موقع از سال است، بخصوص در شمال که باران بسیار می بارد و هوا خنک تر است. جوراب ضخیم و نیم بوت هیچ گاه فراموش نشود که فراموش این دو گزینه باعث اذیت شدن افراد در مسافرت می شود. پافر های کوتاه برا آقایان و بلند برای بانوان زیباترین ترکیب بر روی پیراهن یا درس های اسپرت و پلیور ها است.

لباس های مناسب در فصل زمستان برای سفر به شمال

یکی از زیبا ترین فصل های سال، فصل زمستان است که بخصوص در این فصل جاده های شمال بسیار خلوت تر از مواقع دیگر است. ضخیم ترین لباس های خود را در این مسافرت به همراه داشته باشید تا از سرمای شمال اذیت نشوید. پالتو ها و آیتم های زمستانی دیگر مانند هودی، درس و پافر نیازمندی های سفر به شمال در فصل زمستان است. سعی کنید گرم ترین کاپشن خود را در این سفر به همراه داشته باشید تا از احتمال سرما خوردگی دور بمانید و تنها از سفرتان لذت ببرید. شلوار های نخ پنبه و جین های ضخیم و کلفت بهترین گزینه برای چمدان این سفر است. نیم بوت ها یا بوت های بلند و جوراب های ضخیم را حتما در استایل و پوشش خود قرار دهید و از شال و کلاه های بافتنی استفاده کنید. مایو در این فصل از سال استفاده نمی شود چون به قدری هوا در آن موقعیت خنک است که نمی توان در دریای شمال شنا کرد.

در آخر…

برای رفتن به هر مسافرتی باید از لباس های مناسبی استفاده کرد که بهتر است قبل از آماده کردن ساک و چمدان از آب و هوای مقصد خود خبر دار شویم، به خصوص شمال که از آب و هوای ثابتی بهره مند نیست. وب سایت شمال بریم در این زمینه تمام تلاش خود را کرده تا در جمع کرد چمدان خود نیز به کاربران محترم یاری برساند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *